כתב: דון פינטו, מנהל שיווק טכני ביחידת פתרונות הלינוקס ברד-האט

בעוד שלעתים קרובות מדברים על קונטיינרי לינוקס וקוברנטיס כטכנולוגיות טרנספורמציה, כמעט לכל פריסת IT, חדשה וקיימת, יש מכנה משותף: נתונים. טכנולוגיות מסדי נתונים בזיכרון (In-memory) כמו SAP HANA יכולות לעזור לארגונים להאיץ קבלת החלטות חכמה, אך גם דורשות בבסיסן מערכת הפעלה עוצמתית, עתירת זמינות ויותר מאובטחת, שתתאים לדרישות עיבוד הנתונים הקשורות לכך.

הברית האסטרטגית ושיתוף הפעולה רב השנים של רד-האט עם סאפ מאפשרים לשדך את פלטפורמת הלינוקס הארגונית המובילה בעולם עם עומסי העבודה של סאפ למשימות קריטיות, כשהיא מספקת פלטפורמת ייצור יותר יציבה, גמישה ועתירת זמינות עבור טרנזקציות עסקיות.

הלינוקס 8 של רד-האט עבור פתרונות סאפ (Red Hat Enterprise Linux 8 for SAP Solutions) מהווה מערכת הפעלה חכמה, שתוכננה לספק בסיס מוצק, שמקיף את הענן ההיברידי ושמפעיל עומסי עבודה קריטיים. בעקבות ההשקה המוצלחת של RHEL8 הוכרזה תמיכת ייצור בסאפ עם הפלטפורמה החדשה להרצת SAP HANA 2.0 (החל מ-SPS 04) על פלטפורמת אינטל x86 ב64 ביט. בנוסף, מתבצעת הסמכה על פלטפורמת IBM Power9.

יכולות המערכת

המערכת מספקת מספר יכולות חדשות לשיפור ביצועי עומסי עבודה מודרניים, כולל HANA. אחד השיפורים הוא תמיכה מלאה במערכת הקבצים בזיכרון מתמשך PMEM DAX של אינטל, המציעה צפיפות זיכרון גבוהה ושיהוי נמוך יותר.

זיכרון מתמשך (Persistent) יכול לספק יתרונות עצומים למסדי נתונים בזיכרון, הדורשים לטעון אליו נתונים מראש, לפני שירות תעבורה של יישום. שילוב זיכרון מתמשך עם DRAM מגביר את צפיפות זיכרון המערכת הכולל ומאפשר עיבוד מהיר יותר של נתונים שאליהם ניגשים לעתים קרובות, עם פחות משאבים.

על בסיס יותר מ- 25 שנות ניסיון, תמיכה ולימוד מלמעלה ממיליון מקרי תמיכה מספקת Red Hat Insights אנליטיקה של מערכת ההפעלה עם חיזוי, כמו גם חוקים ייעודיים לסאפ, כדי לגלות מהר יותר האם הטמעת הסאפ רצה (או לא רצה) באופן אופטימלי.

היצע זה של מומחיות כשירות יכול גם לסייע למנוע באופן יזום סיכוני מערכת לפני פגיעה בהמשכיות העסקית של הלקוח. על בסיס המלצות מרד-האט ומסאפ, Red Hat Insights מרועננת לעתים קרובות עם חוקים חדשים, כדי להתריע בפני המפעילים על תצורות משובשות וסיכוני מערכת אחרים כמו פגיעות אבטחה. להטמעות סאפ בהיקפים ארגוניים משמשת Red Hat Insights כמכפיל כוח של צוותי תפעול ה-IT, על ידי בדיקה יזומה מול פגיעויות וחשיפות מוכרות (CVEs) והצגת המלצות טיפול לצוותים. בנוסף, היא משלימה את SAP Early Watch, כך שניתן לקבל תובנות ברחבי כל מערכת ההפעלה ומערך הסאפ.

בשילוב עם יכולות התיקונים החיים הצפויות במהדורה 8.1 של הלינוקס של רד-האט עבור פתרונות סאפ, יכולים צוותי IT להתבסס על פתרונות רד-האט לא רק כדי למצוא ולנתח בעיות פוטנציאליות, אלא גם לתקן אותן מהר יותר תוך מעט מאוד השבתות או בכלל לא.

כאשר סאפ פועלת לתמיכה בלקוחות בעולם של ענן היברידי, קונטיינרי לינוקס וקוברנטיס הופכים לאבני בנייה לתמיכה בתשתיות אנליטיקה עתידיות. כמובילה בפתרונות פתוחים לענן היברידי וכאחת התורמות המובילות לפרויקט הקוברנטיס, רד-האט שמחה על שיתוף הפעולה עם סאפ בעבודה זאת, כולל הבאת יותר עומסי עבודה על המערכת לפלטפורמת הקוברנטיס הארגונית המקיפה ביותר בתעשייה – Red Hat Openshift. רד-האט מתכננת להרחיב את עבודתה להסמכת פתרונות סאפ ברחבי מערך טכנולוגיות הענן ההיברידי הפתוח שלה, כולל OpenShift ומהדורות שוטפות של Red Hat Virtualization המוסמכות לסאפ.

להרשמה לאירוע לחצו כאן.

Source link

Write a comment:
*

Your email address will not be published.